Четверг, 09 Июнь 2016 12:51

Відповідь Tesla. Mercedes представить новий електричний кросовер

На автосалоні в Парижі 2016 відбудеться прем'єра нового електричного кросовера Mercedes. Моделі належить скласти конкуренцію Tesla Model X.

Наразі робота над новинкою ведеться в технологічному центрі Mercedes неподалік від Штутгарта. До Паризького автосалону буде створений концепт. Пізніше він послужить основою для серійної моделі, яка вийде орієнтовно в 2019-му році.

Втім, концепт не тільки послужить провісником майбутнього автомобіля. З його допомогою Mercedes також продемонструє нову платформу для електромобілів, робота над якою ведеться в даний момент. Крім того, він стане першим наочним прикладом нового напрямку в дизайні бренду.

"Ми створили абсолютно новий образ з огляду на унікальні властивості електромобілів", - описав зовнішність новинки представник Mercedes в розмові з Autocar.

У електричного кросовера буде і ще одна місія. Разом з його презентацією німецький автовиробник публічно озвучить плани зі створення лінійки електромобілів, які стануть альтернативою його нинішнім бензиновим, дизельним і гібридним автомобілям. Крім електрокросовера у неї також увійде седан, якому належить скласти конкуренцію Tesla Model S.

http://uainfo.org/blognews/1465464284-vidpovid-tesla-mercedes-predstavit-noviy-elektrichniy-krosover.html