Среда, 06 Июль 2016 11:09

Робочий візит до північних районів Одещини Анатолія Урбанського

Навесні перебуваючи з робочім візитом у північних районах Одещини Анатолій Урбанський зазначив:

«Одеський регіон має потужний туристичний потенціал, який не використається у повній мірі. Це викликано відсутністю якісних доріг та загальної інженерної інфраструктури в сільській місцевості. Обласна влада плідно працює в цьому напрямку. Вже розпочато ремонт автомобільних доріг «Криве озеро-Балта», «Одеса-Рені», «Одеса-Южне». З обласного бюджету виділено кошти на реконструкцію доріг районного і місцевого значення. Ми з колегами по депутатському корпусу готові і надалі розвивати природно-рекреаційний потенціал нашого регіону».

Одещина має сприятливі природно-кліматичні умови та багаті рекреаційні ресурси. Проте для повноцінного розвитку туризму першочерговим завданням є ремонт доріг.

Так у селі Новоселівка Великомихайлівського району відбулося урочисте відкриття автомобільної дороги місцевого значення, в якому взяв участь депутат Одеської обласної ради Ігор Иоганов. Окрім цього найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи доріг у Роздільнянському районі, на які було виділено 7,1 млн грн. з обласного бюджету на останній сесії обласної ради.