Четверг, 14 Июль 2016 11:57

Дитячі садки у регіоні готуються до навчального року

Почався ремонт  дитячого садка «Берізка» у селі Кохівка Ананьївського району.  На останній сесії обласної ради на капітальний ремонт цієї установи було виділено 200 тис. грн. Вже 70% ремонту виконано – полагоджено дах, замінено систему опалення, вставлені вікна та двері тощо.

Для селян відновлення дитячого  садочка «Берізка» стало справжньою радістю, адже у селі близько ста дітей віком до шести років. Більшість батьків працевлаштовано. Отож вдень за малечею потрібен догляд. Також важливим моментом є й те, що завдяки дитсадку з’явиться 12 робочих місць. Сьогодні сюди готові прийти вже 57 малюків, але дитячий садок може прийняти й більше дітей. Вже у вересні «Берізка»  гостинно відчинить свої двері для кохівської малечі.

«Я впевнений, що ми знайдемо всі необхідні засоби для того, щоб молоді сім’ї  могли відвести дітей у дитячі садки. Особливо гостро це питання стоїть в селах нашого регіону. Коли у селі чути дитячих сміх – село відроджується. Отже сьогодні зробимо все можливе, щоб збільшити кількість дошкільних установ в області» – не залишив без уваги Ананьївський район голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

кох2 кох3 кох4 кох5 кох6 кох7