Вторник, 08 Октябрь 2019 00:00

«Закликаю довіряти обраному вами президенту», - Денис Шмигаль запевнив прикарпатців, що «капітуляції не буде» (фото) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зустріч з урядовцями відкрив очільник Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль. Він відмітив, що перемагати у гібридній війні потрібно одразу на трьох фронтах – інформаційному, військовому та дипломатичному. І саме, щоб перемогти в інформаційному просторі, і запроваджують президентську програму «Діалоги про Україну», пишуть Версії.


«Запевняю вас – про капітуляцію мова не йде, ми прагнемо перемоги. Але поки хлопці тримають фронт, три четвертих боротьби йде в інформаційному полі», – відмітив очільник області.Шмигаль порівняв Володимира Зеленського з гросмейстером.


«Закликаю всіх довіряти обраному вами президенту. Бо зараз ми всі йому кричимо: «Конем ходи», а він каже: «Ні. Я в три ходи закінчу». А ми продовжуємо: «Ми тобі не віримо, що ти можеш закінчити війну. Розкажи нам, як ти хочеш це зробити?». Але ж напроти сидить агресор, який також це слухає. Тому не завжди ми маємо розкривати ці «багатоходівки». Ми просто маємо довіряти тим керівникам, яких самі ж обрали. Ми можемо давати поради, але не виставляти ультиматуми і не робити агресивних кроків», – відмітив Денис Шмигаль.Заступник міністра оборони України Аліна Фролова розповіла, як проходитиме розведення військ. І хоча це не перша спроба, але в уряді сподіваються, що цього разу все вдасться, бо планують збільшити відстань і, таким чином, уникнути втрат.


«Відведення має бути дзеркальне. І воно почнеться не раніше, ніж на сьомий день повного припинення вогню, – пояснила замміністра. – На звільнених територіях буде працювати поліція і Нацгвардія, а також ОБСЄ та сили Спільного центру контролю».Політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв відмітив, що новий закон про вибори на тимчасово окупованих територіях почне діяти лише з 1 січня 2020 року. А вибори відбудуться лише за умови, що всі політсили зможуть на рівних умовах проводити передвиборчу кампанію.


«Ніякої капітуляції! Лише повернення миру!”, – запевняють урядовці.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/blogu/zaklikayu-doviryati-obranomu-vami-prezidentu-denis-shmigal-zapevniv-prikarpattsiv-shho-kapitulyatsiyi-ne-bude-foto/”