Воскресенье, 08 Декабрь 2019 00:00

400 гривень або життя. Клієнт убив рієлторку, за порадами якої ніяк не міг знайти житло - Пригоди

Убивство 47-річної рієлторки сталось у Сумах і набуло чималого розголосу.


До розкриття злочину задіяли понад сотню співробітників різних підрозділів поліції, а також оперативників СБУ. Правоохоронці переглядали записи з камер спостереження, провели обходи та опитування мешканців усіх прилеглих до місця злочину житлових будинків та працівників офісів. Було декілька версій злочину. Та майже за тиждень залишилась одна.


“Убивство вдалося розкрити через шість днів, — каже Ельвіра Біганова, речниця обласної поліції. — За підозрою затримали 28-річного місцевого мешканця. Цей хлопець — із цілком порядної родини, офіційно працевлаштований і раніше не мав жодних проблем із законом”.


Підозрюваний зізнався у скоєному й розповів слідчим подробиці цієї події. Він вирішив зняти в оренду квартиру. Оголошення знайшов в одній з міських газет. Заплатив 400 гривень авансу рієлторці. Жінка дала йому декілька адрес. Та клієнта скрізь спіткала невдача: господарі вирішили не здавати житло в оренду або в квартирі розпочали ремонт. Потім він ще раз звернувся до рієлторки. Однак за наданими нею новими адресами знову було те саме...


Обурений, хлопець прийшов в офіс, щоб забрати аванс. Але отримав відмову. Зі злості накинувся з ножем на рієлторку. Через декілька хвилин, коли його гнів стих, він усвідомив, що накоїв, злякався та став замітати сліди злочину. Зачинив офіс ключами, які лежали на столі, а потім викинув їх разом із знаряддям убивства. Вдома намагався відіпрати одяг від крові.


читайте також: "Невже це буде ще одне Різдво без тата?" Майже 5 років дружина та діти чекають чоловіка з полону бойовиків


“Чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні злочину, — каже Ельвіра Біганова. — Йому загрожує від семи до 15 років позбавлення волі. Ухвалою суду обрано запобіжний захід — тримання під вартою”.


Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також про те, як чиновниця ПФ нараховувала для себе колосальну пенсію


Джерело статті: “https://expres.online/adventures/400-griven-abo-zhittya-klient-ubiv-rieltorku-za-poradami-yakoi-niyak-ne-mig-znayti-zhitlo”